Dominator Yachts, Apomare ile Güçlerini Birleştirdi

Yazan : Apomare
Dominator Yachts, Apomare ile Güçlerini Birleştirdi

Her tasarımı sadece kendisiyle yarışan lüks yat üreticisi Dominator Yachts, Türkiye’de Apomare ile güçlerini birleştirdi. 

Merkezi Avusturya’da bulunan motoryat üreticisi Dominator Yachts, İtalya’nın Fano kentindeki tersanesinde, uzunluğu 19,75 ile 40 metre arasında olan lüks yatlar inşa ediyor. 

Kendi alanlarında en iyi ve en yetenekli tasarımcılar, mühendisler ve uzman üretim kadrosunun ortaya çıkardığı Dominator ​yatları; İtalyan stilinin en üst düzey lüks unsurlarla sentezini hayata geçiriyor.Dominator, tasarım ve üretimin her aşamasında en güncel teknoloji ürünü malzemeleri ve en yenilikçi yapım tekniklerini kullanıyor.  

1999’da kurulan lüks yat üreticisi Dominator, yat üretimine 2000 yılında başladı. Markanın ilk lüks yat modeli olan Dominator 65, 2001’in Temmuz ayında piyasaya sürüldü. İlk günden bu yana markanın sektörde fark yarattığına inandığı ‘ferah ve kolay erişilebilir iç mekan tasarımları’ her modelde odak noktası oldu. Lüks, motorlu yatlar üreten Dominator markasının önem verdiği unsurlardan bir diğeri de, değerli malzemeler ve yüksek kaliteli yüzeyler içeren zarif, özel tasarım süperyatlar üretmek oldu. Dominator modelleri; tüm detayların her bir müşteri için özel tasarlandığı benzersiz üretimi sayesinde sahibine mükemmel konforu sağlıyor.

Sektördeki tecrübesini butik ve kaliteli hizmet veren bir şirket olarak devam ettirmek üzere 2009 yılında kurumsallaşan Apomare; aynı yıl yaptığı anlaşma ile İtalya’nın en ünlü tekne üreticisi olan Cranchi‘nin Türkiye yetkili dağıtıcısı oldu. 2018 yılında dünyaca ünlü tekne üreticisi Anvera ve 2019 yılında süper lüks tekne üreticisi Dominator Yachts‘ın Türkiye yetkili dağıtıcılığını alarak portföyünü genişletti.

Lütfen bizi takip edin!
error