Yeni E26 Classic

Yazan : Apomare
Yeni E26 Classic

Cranchi, 25 feet’lik günlük gezi teknesi için dünyaca ünlü tasarımcı Christian Grande ile güçlerini birleştirdi.

Sascs Marine ve San Lorenzo ile çalışan ayrıca, Invictus Yachts’ın tüm serisinin tasarımcısı olan Grande, bu yeni tasarımı için klasik bir tekneye farklı bir perspektiften baktığını söyledi. Yeni E26 Classic 25 feet, 9 inç boyu ve 8 feet genişliğiyle süperyat, servis teknesi olarak da piyasaya sürülecek.

1950 ve 1960’lı yılların klasik sürat teknelerinden esinlenilerek ortaya çıkarılan Cranchi E26 Classic tasarımı, sportif bir görüntü ve performans sunuyor. Şık ve kokpitin tüm çevresini saran cam tasarımı, E26 Classic’in en dikkat çeken tasarım unsuru olarak karşımızda. Tik başüstü güvertesi klasik ahşap tekneleri akla getirirken, bu dikkat çekici cam tasarımı tekneye modern bir hava katıyor.

Yeni E26 Classic’in dümen koltuklarıyla birlikte, kokpitin kıç tarafındaki L-şeklinde kanepe ve motor kapağının üzerindeki geniş güneşlenme minderleri, kullanılabilen sosyal alanı maksimize ediyor. Kokpitin iskele tarafında katlanarak açılan yemek masası ve bimini öne çıkıyor. Cranchi, yeni E26 Classic için üç farklı Volvo Penta motor seçeneği sunuyor. Bunlardan biri dizel diğer ikisi V6 ve V8 benzinli modeller.

Lütfen bizi takip edin!
error